ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN SÖZLÜ AÇIKLAMA :

BÜYÜKŞEHİRDEN BÜYÜK HİZMET

 

*Adana Büyükşehir Belediyesi olarak bir yandan belediyecilik hizmetlerimizle hemşehrilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek, sorunları çözmek için çalışırken bir yandan da sosyal belediyecilik anlayışımızın gereğini yerine getiriyor ve bu yönde faaliyetler gerçekleştiriyoruz..

 

*Adana yı ve Sarıçamı kıymetlendirmeye devam ediyoruz…

*Merkez ilçelerimizden Sarıçam da Adana Büyükşehir Belediyesi Yeni Adana İmar İnşaat Ticaret A.Ş. olarak ilk etapta 156 konut projesi inşaatları ile çalışmalarımıza başladık.

*İlimtepe konutları nın Çukurova Üniversitesi ve Bilim Teknoloji Üniversitesine yakınlık avantajı projemizin çekiciliğini arttırıyor…

Hemen ardından hayata geçirilmesi planlanan ikinci etap 500 konut için proje hazırlıkları tamamlanmış ve yakın zamanda inşaatlarına başlanması planlanmıştır.

 

*Adana Büyükşehir Belediyesi Yeni Adana İmar İnşaat A.Ş.nin yaptığı Sarıçam İimtepe konutları 99.000 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Halkımıza ucuz ve kaliteli konut üretme konusunda kararlıyız.

 

*5 yıllık ilk görev süremiz sonunda adanamızı daha yaşanabilir, sosyal kültürel ve ekonomik açıdan daha zengin bir kent haline getirebilmek için hiç bir fedakarlıktan kaçınmıyoruz.

 

*Hayalimizdeki Adana yı varetmek adına, düzenli şehirleşmenin temel şartlarından biri olduğunun bilincinde depreme dayanıklı, modern halkımıza yaraşır niteliklerde daireleri en uygun fiyatlarla vererek hemşehrilerimizi konut sahibi yapmayı, böylece Adana mızdaki nitelikli yerleşim birimlerinin sayısını artırmayı hedefliyoruz….