YENİ ADANA İMAR İNŞAAT A.Ş GENEL MÜDÜR ERTAN AŞRAK AÇIKLAMA :

SARIÇAM GELİŞİYOR ADANA DEĞİŞİYOR

* Adana Büyükşehir Belediyesi Yeni Adana İmar İnşaat Ticaret A.Ş. bölgemizin en büyük ve en çok konut üreten şirketidir.

*Şehrimizin geleceğine yön vererek; Sarıçam'da inşaatlarına başlanan İlimtepe konutlarımız çağdaş, depreme dayanıklı güvenilir ve modern görünümlü, eğitim, ulaşım, ticaret ve sanayi ile birlikte düşünülerek tasarlanmıştır.

*I.Etap İlimtepe konutları projemiz 156 adet konuttan oluşmakta ve 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri ile inşaatlarına başlanmıştır.99.000 TL den satışlarına başlanan konutlar açık otoparkı, kapalı otoparkı, yüzme havuzu, basketbol sahası, fitnes salonu, çocuk oyun alanı ve yeşil alanları ile tam donanımlı site özelliklerine sahiptir.

*İlimtepe Konutları Projemizinin Bilim ve Teknoloji Üniversitesi nin karşısında inşa edilmesi ve Çukurova Üniversitesine 5  dakika mesafede olma avantajlarıda düşünüldüğünde Projemizin değeri artmaktadır.

*Sarıçam da II:Etap İlimtepe konutları kapsamında 500 konutun projeleri hazırlanmış ve yakın zamanda başlanması planlanmaktadır.

*Sarıçam mevkide yeni aldığımız arsalarımızla birlikte 200.000 m² arsa alanında  konut proje çalışmalarına başlanarak bölgede 4000 konut üretimi hedeflenmektedir.

*Ayrıca Çukurova İlçesinde Karahan mevkiinde Yeşilvadi Projesi kapsamında 67 adet bahçeli konut inşaatlarımız devam etmekte ve 399.000 TL den başlayan fiyatlarla satışlara başlanmıştır.

 

* Adana halkının;  Sayın Belediye Başkanımız Hüseyin SÖZLÜ’ye  vermiş olduğu destekle,  görev bilinci, sorumluluk ve saygıyla üzerimize düşeni Adana ya yakışan projelerimizle yerine getirmeye devam edeceğiz

 

*Adana Büyükşehir Belediyesi Yeni Adana İmar İnşaat Ticaret A.Ş. Çağdaş, Kaliteli, Yaşanılır Ve Güvenilir Mekanlar Üretmeye devam edecektir.

 

* 4-5-6 Aralık 2015 tarihlerinde Proje ve hizmetlerimizin tanıtımı amacıyla katılacağımız 1.Çukurova Gayrimenkul Yatırım ve Proje Yatırım Fuarı kapsamında Adana HİLTON-SA ya TÜM HEMŞEHRİLERİMİZ DAVETLİDİR.